Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

"Twoim zadaniem nie jest szukanie miłości, ale po prostu szukanie i znajdowanie w sobie wszystkich barier, które zbudowałeś przeciwko niej."

Rumi

Nadchodzące wydarzenia:

SPOTKANIE MĘŻCZYZN

MĘSKI

KRĄG

Starogard Gdański 24.06.24

To spotkanie mężczyzn, będących jak skały na brzegu oceanu – mocne, ale zmienne. Mężczyzn wiedzących, że pod powierzchnią skrywają się zarówno strome urwiska, jak i ukryte jaskinie. Mężczyzn, którzy nie tylko podnoszą kotwicę odpowiedzialności za siebie, ale także rozwijają żagle swoich uczuć i emocji.
Tutaj buduje się mosty ze szczerości i równowagi. Tutaj każdy jest strażnikiem i opiekunem, chroniącym siebie i swoich bliskich. Tutaj każdy jest częścią wspólnoty, która trzyma się razem i jest gotowa wesprzeć i pomóc w potrzebie.

FESTIWAL NOWEGO MĘŻCZYZNY

CONSCIOUS

MAN

Puszcza Bolimowska 24-28.07.24

Warsztat podczas festiwalu będzie skupiał się na wspieraniu mężczyzn w budowaniu zdrowej równowagi emocjonalnej i wzmocnieniu ich siły wewnętrznej, aby lepiej mogli radzić sobie z wyzwaniami dzisiejszego świata. Poprzez praktykę medytacji uczestnicy zdobędą narzędzia do radzenia sobie z emocjami, rozwijania empatii i budowania satysfakcjonujących relacji osobistych i zawodowych, co pozwoli im odkryć nowe możliwości rozwoju osobistego i osiągnąć większą harmonię w życiu codziennym.

Użyj kodu 10PIECHOWSKI24 ,by otrzymać 10% rabatu!

Minione wydarzenia:

SPOTKANIE MĘŻCZYZN

MĘSKI

KRĄG

Starogard Gdański 27.05.24

To spotkanie mężczyzn, będących jak skały na brzegu oceanu – mocne, ale zmienne. Mężczyzn wiedzących, że pod powierzchnią skrywają się zarówno strome urwiska, jak i ukryte jaskinie. Mężczyzn, którzy nie tylko podnoszą kotwicę odpowiedzialności za siebie, ale także rozwijają żagle swoich uczuć i emocji.
Tutaj buduje się mosty ze szczerości i równowagi. Tutaj każdy jest strażnikiem i opiekunem, chroniącym siebie i swoich bliskich. Tutaj każdy jest częścią wspólnoty, która trzyma się razem i jest gotowa wesprzeć i pomóc w potrzebie.

CEREMONIA CACAO + TANIEC

TANIEC

EKSTATYCZNY

Grodzisko Owidz 16.09.23

Czy chciałbyś/chciałabyś zgłębić tajemnice swojej intuicji i odkryć jej potężną moc? Czy marzysz o wyjątkowym doświadczeniu, które połączy w sobie ekspresję ciała i sztukę malowania? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na nasze magiczne wydarzenie, które pozwoli Ci na odkrywanie intuicji w niezwykły i twórczy sposób!

TRANSFORMUJĄCE WARSZTATY

BĄDŹ

BARDZIEJ

Witoszyn 12-14.05.23

Transformujące warsztaty medytacji i jogi współprowadzony z Martą Strzelecką, nauczycielką jogi (IG yogaruchemocje), w którym przeprowadzimy Was przez różne typy medytacji i różne praktyki tematyczne, które pozwolą Wam zmienić perspektywę do przeżywania życia inaczej, pełniej. Do przyjmowania go ze wszystkim, co niesie, czyli BLASKIEM i CIENIEM – w całości. Tak, żeby zasiać w Tobie zmianę perspektywy patrzenia na otaczający świat, na to, co dobre i na to, co trudne.

WARSZTATY STACJONARNE

PRZYJEMNOŚĆ

PEŁNI ŻYCIA

Gdańsk 05.03.23

Emocje towarzyszą nam każdego dnia i mają ogromny wpływ na nasze zachowanie, myślenie oraz relacje z innymi ludźmi. Umiejętność pracy z emocjami jest ważna dla naszego dobrego samopoczucia i zdrowia, a także dla efektywnego funkcjonowania w różnych sytuacjach życiowych. 

Podczas tego wydarzenia będziemy omawiać różne aspekty pracy z emocjami, poznawać skuteczne metody radzenia sobie z trudnymi emocjami oparte na medytacji oraz ćwiczyć je w praktyce. 

Serdecznie zapraszam do udziału!

Opinie klientów

Maria Cathy

Polecam sesje oddechowe u Arka. Jego doświadczenie medytacyjne pogłębia poczucie obecności i towarzyszenia klientowi w trakcie sesji oddechowych. Uważność, pewność siebie, spokój, ton głosu, dbanie o mój komfort i jasna komunikacja Arka spowodowały, że w bezpiecznej atmosferze mogłam otworzyć się na głębokie procesy i ze wzruszeniem spotkać się z samą sobą oraz nasycić się tym kontaktem. Po sesji czułam się niesamowicie spokojna i obecna w tu i teraz. Jeszcze raz bardzo dziękuję za cały proces. 🙏

Yoga Ruch Emocje Marta Strzelecka

Polecam Arka jako nauczyciela medytacji. Bardzo przystępnie, z pełnym zaangażowaniem wprowadzi Cię w świat medytacji i rozwoju osobistego. Arek po prostu „żyje” tymi tematami, chce uczyć, chce pomagać. Chce rzucać światło i nowe spojrzenie na różne aspekty życia. Robi to z pasją. Arek jest również osobą bardzo rzetelną, solidną i można na nim polegać. Jest profesjonalny. I wszystko co tworzy jest jakościowe. Więc jeśli się zastanawiasz nad współpracą z Arkiem: polecam!

Karolina Zwierzyńska

Chciałabym bardzo polecić kurs medytacji który prowadzi Arek. Przede wszystkim osobom które chciałyby zacząć medytować ale nie wiedzą w jaki sposób. Arek fajnie prowadzi lekcje w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Spotkałam na swojej drodze bardzo dużo osób, które prowadzą medytacje ale nikt tak jak Arek nie zaciekawił mnie medytacją i jej praktyką. Arek poprzez swoją szczerość i chęć dzielenia się z innymi swoją wiedzą sprawił, że zaczęłam medytować oraz interesować się nią bardziej. Moją intencją na ten rok było pokochanie siebie z przestrzeni serca. Dzięki medytacji i temu kursowi w końcu odkrywam na nowo siebie. Jestem na dobrej drodze do pokochania siebie. Medytacja sprawia, że mój umysł się wycisza, a tym samym świadomość dochodzi do głosu. Odrzuciłam prawdy innych, bo mam swoją i dzięki medytacji ją odkrywam. Odkryłam, czym jest dla mnie szczęście i jaka naprawdę jestem. Dodatkowo Arek jest bardzo szczerą osobą i odpowiada na każde pytanie w bardzo szybki sposób. Czuć, że jest dla swoich kursantów. Daje od siebie dużo więcej niż przewiduje kurs. Polecam z serducha profil jak i kursy Arka.

Karolina Fornal

Na Arka trafiłam przypadkowo już dobre osiem miesięcy temu. Zainteresowało mnie to, w jaki sposób mówi do ludzi, jakie kieruje do nich słowa, które stają się rzeczywistym wsparciem. Szukałam spokoju, jakiejś równowagi duchowej i tak zaczęła się naszą znajomość. wielokrotnie pisałam do Arka, pytałam o możliwości rozwoju, o sposób poszukiwania drogi dla siebie, o jego doświadczenia, on zawsze mi odpowiadał i robił to bardzo trafnie. W końcu zaczęłam nazywać go mentorem, bo uważam, że wiedza jaką posiada i umiejętność prowadzenia drugiego człowieka na drodze dialogu i rozwoju jest imponująca. Korzystałam także z kursu medytacji autorstwa Arka - Dużo wiedzy w bardzo przystępnej formie. A przede wszystkim to wiedza dająca rezultaty. Jeśli trafiłaś/ trafiłeś na jego konto, to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz.

Asia Rogala

Podczas wyjazdu z Arkiem miałam okazję ćwiczyć medytacje. Prowadzona medytacja była bardzo przyjemna i pozwalała zajrzeć w głąb siebie. No i ten przeszywający głos.. Osiągnięcie błogostanu zaliczone. Uważam, że cały wyjazd był mega, ponieważ nie tylko była medytacja ale jak i również joga z inną trenerką, którą również bardzo polecam. Były także dodatkowe atrakcje, oczywiście nieobowiązkowe w postaci tańca intuicyjnego, kajaków oraz masażu. Najlepszy weekend! Z całego serca mega polecam dla osób, które chcą dać sobie prezent i zadbać o swoją duszę oraz ciało, bo kto zadba o nas lepiej jak my sami

Anna Jeleńska

Dziękuję Arek! To jest tak dużo i tak niewiele zarazem. O mnie dla mnie. Dla spokoju ducha i spokojnej głowy. Przez wszystkie momenty, w których wątpiłam. I wszystkie słowa, które padały w naszej dyskusji. Wartościowej dyskusji. Za taniec intuicyjny, który jest dla mnie ukojeniem. Za przypominajki, które nie zawsze wcześniej wybrzmiały tak jak powinny. Za duet z Martą, który warto powtarzać. Za tyle rzeczy, które nie musiały zaistnieć. A są i to jest piękne!

Katarzyna Sawicka

Serdecznie polecam kursy medytacyjne od Arka - bardzo dobrze przekazana wiedza oraz zawsze jak ma się jakieś pytania czy wątpliwości Arkadiusz służy pomocą!

Agnieszka T. Rykaczewska

Medytacja - jak widać po serii Twoich postów - ma wiele korzyści. I jest dostępna dla każdego. Warto zaprosić ją do swojego życia! A kurs? Sprawdziłam osobiście i polecam z całego serca!

Małgorzata Obiedzińska

Z całego serca również polecam kursy medytacyjne Arka,dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Co miesiąc są prowadzone praktyki online i bardzo fajnie się zawsze po nich czuje.