Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

"Medytacja to podróż od dźwięku do ciszy, od ruchu do bezruchu, od ograniczonej tożsamości do nieograniczonej przestrzeni."

Sri Ravi Shankar

WARSZTATY STACJONARNE

PRZYJEMNOŚĆ

PEŁNI ŻYCIA

UZDRAWIAJĄCA MOC MEDYTACJI

Gdańsk 05.03.2023

Emocje towarzyszą nam każdego dnia i mają ogromny wpływ na nasze zachowanie, myślenie oraz relacje z innymi ludźmi. Umiejętność pracy z emocjami jest ważna dla naszego dobrego samopoczucia i zdrowia, a także dla efektywnego funkcjonowania w różnych sytuacjach życiowych. 

Podczas tego wydarzenia będziemy omawiać różne aspekty pracy z emocjami, poznawać skuteczne metody radzenia sobie z trudnymi emocjami oparte na medytacji oraz ćwiczyć je w praktyce. 

Serdecznie zapraszam do udziału!

W PROGRAMIE:

1. ZROZUMIEĆ EMOCJE
Omówienie czym są emocje i jakie pełnią funkcje. Przedstawienie różnych technik i ćwiczeń, które są pomocne w rozpoznawaniu emocji.

2. ZROZUMIEĆ MEDYTACJĘ
Wprowadzenie w tematykę medytacji jako skutecznego narzędzia pracy z emocjami. Omówienie istoty medytacji, praktycznych wskazówek dotyczących medytacji oraz wybranych technik medytacji, które będą miały zastosowanie w pracy z emocjami.

3. MEDYTACJE PROWADZONE
Przeprowadzimy wspólnie trzy medytacje, które idealnie będą się nadawały do późniejszego rozwijania praktyki w ramach pracy własnej.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

DATA: Niedziela 05.03.2023 

START: godz. 14:00

MIEJSCE: WellMe, Obrońców Westerplatte 34/2, 80-317 Gdańsk Oliwa 

CZAS TRWANIA: 3-3,5h 

BILETY:

199 zł brutto

Sprzedaż biletów zakończona!

Ilość miejsc ograniczona!