Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

"Sekretem zdrowia umysłu i ciała nie jest opłakiwanie przeszłości, martwienie się o przyszłość czy przewidywanie kłopotów, ale mądre i gorliwe życie chwilą obecną."

Budda

TRANSFORMUJĄCE WARSZTATY

BĄDŹ

BARDZIEJ

Witoszyn 12-14.05.23

Transformujący warsztat medytacji i jogi współprowadzony z Martą Strzelecką, nauczycielką jogi (IG yogaruchemocje), w którym przeprowadzimy Was przez różne typy medytacji i różne praktyki tematyczne, które pozwolą Wam zmienić perspektywę do przeżywania życia inaczej, pełniej. Do przyjmowania go ze wszystkim, co niesie, czyli BLASKIEM i CIENIEM – w całości. Tak, żeby zasiać w Tobie zmianę perspektywy patrzenia na otaczający świat, na to, co dobre i na to, co trudne.

medytacja

Akceptuj

BARDZIEJ

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz poczuć pełnię, nie wypierając tego, co trudne i nie przywiązując się do tego, co przyjemne. Poszukać zadowolenia, które nie jest zależne od okoliczności, albo przynajmniej zmniejszyć tę zależność. Jako narzędzie posłuży nam joga i medytacja.

Otrzymasz sporą dawkę wiedzy o dobrym świadomym życiu oraz o medytacji – nauczysz się medytować lub zgłębisz swoją praktykę medytacji. Dodatkowo w programie ciekawe tematyczne praktyki jogi nawiązujące do tematów medytacji, tak, aby wzmocnić ich efekt i przygotować ciało na medytację.

DOŚWIADCZAJ

BARDZIEJ

Przygotowaliśmy bogaty i transformujący program medytacyjny, którego efekty wzmocni część jogowa w wykonaniu Marty, więc zajęć będzie sporo.
Poziom medytacji i jogi: OPEN – również dla początkujących!
W piątek joga i medytacja, w sobotę 2 razy joga, 2 razy medytacja, a na koniec dnia medytacja w ruchu. W niedzielę 2 razy joga i medytacja. Do każdego typu medytacji będzie wprowadzenie, tak, aby można było z powodzeniem z nich korzystać również po wyjeździe.

MIEJSCE:

WITOSZYN28

Witoszyn k. Kazimierza Dolnego

Siedlisko powstało z marzeń o drewnianym domu, otoczonym przyrodą. Z tęsknoty za kawałkiem własnego świata, w którym czas płynie wolniej, powietrze pachnie lasem i łąką, a jedzenie ma naturalny smak.

Nim jeszcze zaczęto projektować wnętrza, postawiono cel, żeby uwagi gości nic nie rozpraszało. Stąd więc przyjazna kolorystyka i wszystko w otoczeniu z naturalnych materiałów.

Kuchnia ma w naszym życiu bardzo duże znaczenie, bo głęboko wierzymy, że jesteśmy tym, co jemy. Dlatego każdego dnia wybieramy zdrowe, jarskie dania – oparte jak najpełniej na produktach lokalnych.

PLAN WARSZTATÓW*:

Piątek:

od 16.00 – obiadokolacja
19.00 – powitanie i joga z relaksacją
20.00 – wstęp do medytacji i medytacja

Sobota:

8.00 – joga
9.00 – medytacja
9.30 – śniadanie
10.00 – pogadanka w temacie warsztatu
13.00 – obiad
17.00 – joga
18.00 – wstęp do medytacji i medytacja
19.00 – kolacja
20:00 – medytacja w ruchu

Niedziela:

8.00 – joga
9.00 – medytacja
9.30 – śniadanie
10.30 – pogadanka w temacie warsztatu
12.00 – joga
13.00 – wstęp do medytacji i medytacja
14.00 – obiad
15.00 – pożegnanie, podsumowanie, uściski

W przerwach będziemy czytać, rozmawiać, spacerować, odpoczywać, poznawać się lepiej w swój ulubiony sposób.
 
*godziny zajęć i posiłków są orientacyjne. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy (odpowiednio wcześniej), jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników.

Travel

ZAPISY:

Cena Early Birds 1380zł, potem cena będzie stopniowo rosła. W cenie zakwaterowanie, wyżywienie oraz oczywiście zajęcia. Miejsc jest ograniczona ilość, a będziemy oferować ten warsztat z Martą Strzelecką równolegle.

Więcej informacji wkrótce. W celu rezerwacji miejsca proszę o maila na: kontakt@arekpiechowski.pl.

Zapraszam Was serdecznie, bo zapowiada się bardzo interesująco.