Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

“Na drodze do prawdy można popełnić tylko dwa błędy; nie iść do końca i nie ruszyć.”

Budda

WORKBOOK + AUDIO

JAK ZBUDOWAĆ
W SOBIE ODWAGĘ,

BY WYJŚĆ Z CIENIA?

Przekształć wewnętrznego krytyka w sprzymierzeńca!

Workbook ten został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą przełamać negatywne myślenie, które hamuje ich rozwój i wpływa na jakość życia.


WIĘCEJ INFORMACJI


KURS ONLINE

KURS

MEDYTACJI

Naucz się medytować, odzyskaj spokój, wróć do równowagi i odmień swoje życie!

Ten kurs poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku przez cały proces nauki medytacji zarówno, jeśli jest to Twoje pierwsze spotkanie z medytacją, jak i miałaś/eś już styczność z tym tematem, ale nie udało Ci wyrobić w sobie nawyku codziennej medytacji.


WIĘCEJ INFORMACJI

VIDEO + AUDIO DO POBRANIA

MEDYTACJE

PROWADZONE

Pojedyncze medytacje prowadzone mojego autorstwa

Jeśli chcesz doświadczyć moich medytacji i zacząć transformować swoje życie, to zapraszam do sprawdzenia moich tematycznych autorskich medytacji.


WIĘCEJ INFORMACJI

WORKBOOK + AUDIO

JAK UWOLNIĆ SIĘ OD TRUDNYCH EMOCJI

Skuteczne metody radzenia sobie z emocjonalnym bólem.

Workbook zawiera praktyczne metody, techniki, ćwiczenia oraz medytacje w formie audio, które pozwolą Ci zapanować nad swoimi emocjami.


WIĘCEJ INFORMACJI

BEZPŁATNY EBOOK

ZACZNIJ

MEDYTOWAĆ

Wróć do równowagi, znajdź spokój, odmień swoje życie!

W ebook’u znajdziesz podstawowe informacje o tym, czym jest medytacja, jakie korzyści dla zdrowia fizycznego psychicznego przynosi, a przede wszystkim poznasz praktyczne wskazówki jak rozpocząć swoją praktykę już dzisiaj.


POBIERZ

Nie znaleziono produktów, których szukasz.