Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

"Umysł jest jak woda. Kiedy jest wzburzona, trudno coś zobaczyć. Kiedy jest spokojna, wszystko staje się jasne."

Prasad Mahes

KURS ONLINE

KURS MEDYTACJI

Naucz się medytować, odzyskaj spokój, wróć do równowagi i odmień swoje życie!

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zaczniesz lepiej panować nad stresem i emocjami.

Badanie jednoznacznie wskazują, że regularna medytacja potrafi łagodzić objawy stresu. Poprawia się również umiejętność zarządzania myślami i emocjami.

Zaczniesz myśleć bardziej przejrzyście, bez zbędnego chaosu w umyśle.

Wzrośnie Twoja pewność siebie, a co za tym idzie także Twoja samoocena.

Poprawisz relacje z bliskimi osobami.

Zauważysz negatywne schematy postępowania, dzięki czemu wzmocnisz więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Zwiększysz poziom koncentracji i poprawisz jakość swojej pracy.

Medytacja jest niezwykle skutecznym narzędziem poprawiającym pracę Twojego umysłu.

Poprawisz jakość swojego snu.

Zdrowy sen jest kluczowym elementem naszego zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Zadbaj o swój sen dzięki medytacji.

Wyregulujesz swój metabolizm.

Medytacja doskonale działa na nasz układ trawienny. Nie tylko reguluje metabolizm, ale również przyspiesza wydalanie szkodliwych substancji z organizmu.

kursmockup2

TEN KURS MEDYTACJI JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • masz problemy z chronicznym stresem,
 • trudno Ci rozpoznać i zrozumieć własne emocje,
 • nie potrafisz odnaleźć szczęścia i spełnienia w życiu,
 • probowałaś/eś medytować, ale coś Ci nie wychodziło lub nie udało Ci się wykształcić nawyku,
 • masz problemy w relacjach międzyludzkich.

Z materiałów możesz korzystać zarówno na komputerze, tablecie oraz smartphonie.

KURS ZAWIERA:

Wiedzę na temat medytacji

Dla lepszego zrozumienia istoty medytacji niezbędne jest zapoznanie się z teorią. W kursie znalazły się najistotniejsze informacje teoretyczne na temat medytacji bez zbędnego lania wody.  

Opis różnych technik medytacji

 W zależności od pakietu w kursie znajdziesz od kilku do kilkunastu metod medytacji. Co istotne, podczas omawiania każdej metody przekazuję również informacje na temat wpływu danej metody na nasze życie.

Medytacje prowadzone audio i video

Przygotowane przeze mnie medytacje prowadzone pomogą Ci w lepszym zrozumieniu istoty medytacji i szczególnie w pierwszym okresie będą wspierały Twoją naukę.

DLACZEGO TEN KURS MEDYTACJI?

DLA KOGO TEN KURS MEDYTACJI?

Kurs przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu. Medytacja jest bezpieczna i skuteczna. Każdy może się jej nauczyć i znacząco poprawić komfort swojego życia.

Kurs będzie idealny, jeśli jest to Twoje pierwsze zetknięcie z tematem medytacji, ale znakomicie odnajdą się w nim również osoby, które już medytowały, ale nie udało im się wyrobić nawyku codziennej medytacji.

GWARANCJA SATYSFAKCJI!


14 dni
na zwrot

Jestem przekonany o wysokiej wartości tego kursu, dlatego udzielam Ci gwarancji satysfakcji i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 14 dni od zakupu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj mi o tym znać, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Nie musisz nawet podawać przyczyny.

WYBIERZ DOGODNY PAKIET:​

icons8-floating-guru-80

Doświadczam Medytacji

Cena regularna 66 zł

44
 • 2 Medytacje prowadzone
 • BONUS: Objaśnienia do medytacji
icons8-lotus-80

Medytacja Krok Po Kroku

Cena regularna 155 zł

111
 • 20 lekcji video
 • 4 techniki medytacji
 • 2 medytacje prowadzone
icons8-hand-holding-heart-80

Emocje i Miłość

Cena regularna 444 zł

244
 • 20 + 14 lekcji video
 • 4 + 9 technik medytacji
 • 2 + 4 medytacje prowadzone
 • Dodatkowe aktualizacje
 • BONUS 1 - konsultacja online
 • BONUS 2 - dostęp do zamkniętej grupy
 • BONUS 3 - dziennik medytacji
 • BONUS 4 - muzyka do medytacji

CO ZNAJDZIESZ W PAKIETACH?

Doświadczam Medytacji (medytacje prowadzone)

Pakiet idealny dla kogoś, kto już medytuje i chciałby doświadczyć moich autorskich medytacji prowadzonych. Medytacje, które znalazły się w tym pakiecie, zbliżą Cię do siebie, pozwolą na lepsze odczuwanie siebie w tu i teraz, a także będą pomocne w rozpoznawaniu, nazywaniu i transformowaniu emocji.

Medytacja Krok Po Kroku (pakiet podstawowy)

Pakiet idealny dla osób, które do tej pory nie miały styczności z medytacją lub już medytowały, ale nie udało im się wykształcić w sobie nawyku codziennej medytacji. W tym kursie prowadzę Cię krok po kroku przez temat medytacji, podzielę się z Tobą wiedzą, która przybliży Ci istotę medytacji i jest niezbędna do jej zrozumienia. Wiedza teoretyczna to tak naprawdę wskazówki, dzięki którym łatwiej będzie Ci zacząć, a potem kontynuować Twoją przygodę z medytacją.

Emocje i Miłość (pakiet rozszerzony)

Pakiet dla osób, które nie tylko chcą poznać medytację, ale także użyć jej do skutecznego przetransformowania swojego życia. Pakiet ten zawiera wszystkie lekcje z pakietu “Medytacja Krok Po Kroku” oraz dodatkowe techniki uważności, a także dwa obszerne moduły do pracy z emocjami, empatią i miłującą dobrocią, która jest oparta na łagodnośći, życzliwości i miłości do siebie, do innych ludzi i do świata.

W PAKIECIE ROZSZERZONYM EMOCJE I MIŁOŚĆ  znajdują się dodatkowe moduły, lekcje oraz bonusowe materiały:

Opinie klientów

Yoga Ruch Emocje Marta Strzelecka

Polecam Arka jako nauczyciela medytacji. Bardzo przystępnie, z pełnym zaangażowaniem wprowadzi Cię w świat medytacji i rozwoju osobistego. Arek po prostu „żyje” tymi tematami, chce uczyć, chce pomagać. Chce rzucać światło i nowe spojrzenie na różne aspekty życia. Robi to z pasją. Arek jest również osobą bardzo rzetelną, solidną i można na nim polegać. Jest profesjonalny. I wszystko co tworzy jest jakościowe. Więc jeśli się zastanawiasz nad współpracą z Arkiem: polecam!

Karolina Zwierzyńska

Chciałabym bardzo polecić kurs medytacji który prowadzi Arek. Przede wszystkim osobom które chciałyby zacząć medytować ale nie wiedzą w jaki sposób. Arek fajnie prowadzi lekcje w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Spotkałam na swojej drodze bardzo dużo osób, które prowadzą medytacje ale nikt tak jak Arek nie zaciekawił mnie medytacją i jej praktyką. Arek poprzez swoją szczerość i chęć dzielenia się z innymi swoją wiedzą sprawił, że zaczęłam medytować oraz interesować się nią bardziej. Moją intencją na ten rok było pokochanie siebie z przestrzeni serca. Dzięki medytacji i temu kursowi w końcu odkrywam na nowo siebie. Jestem na dobrej drodze do pokochania siebie. Medytacja sprawia, że mój umysł się wycisza, a tym samym świadomość dochodzi do głosu. Odrzuciłam prawdy innych, bo mam swoją i dzięki medytacji ją odkrywam. Odkryłam, czym jest dla mnie szczęście i jaka naprawdę jestem. Dodatkowo Arek jest bardzo szczerą osobą i odpowiada na każde pytanie w bardzo szybki sposób. Czuć, że jest dla swoich kursantów. Daje od siebie dużo więcej niż przewiduje kurs. Polecam z serducha profil jak i kursy Arka.

Karolina Fornal

Na Arka trafiłam przypadkowo już dobre osiem miesięcy temu. Zainteresowało mnie to, w jaki sposób mówi do ludzi, jakie kieruje do nich słowa, które stają się rzeczywistym wsparciem. Szukałam spokoju, jakiejś równowagi duchowej i tak zaczęła się naszą znajomość. wielokrotnie pisałam do Arka, pytałam o możliwości rozwoju, o sposób poszukiwania drogi dla siebie, o jego doświadczenia, on zawsze mi odpowiadał i robił to bardzo trafnie. W końcu zaczęłam nazywać go mentorem, bo uważam, że wiedza jaką posiada i umiejętność prowadzenia drugiego człowieka na drodze dialogu i rozwoju jest imponująca. Korzystałam także z kursu medytacji autorstwa Arka - Dużo wiedzy w bardzo przystępnej formie. A przede wszystkim to wiedza dająca rezultaty. Jeśli trafiłaś/ trafiłeś na jego konto, to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz.

Asia Rogala

Podczas wyjazdu z Arkiem miałam okazję ćwiczyć medytacje. Prowadzona medytacja była bardzo przyjemna i pozwalała zajrzeć w głąb siebie. No i ten przeszywający głos.. Osiągnięcie błogostanu zaliczone. Uważam, że cały wyjazd był mega, ponieważ nie tylko była medytacja ale jak i również joga z inną trenerką, którą również bardzo polecam. Były także dodatkowe atrakcje, oczywiście nieobowiązkowe w postaci tańca intuicyjnego, kajaków oraz masażu. Najlepszy weekend! Z całego serca mega polecam dla osób, które chcą dać sobie prezent i zadbać o swoją duszę oraz ciało, bo kto zadba o nas lepiej jak my sami

Anna Jeleńska

Dziękuję Arek! To jest tak dużo i tak niewiele zarazem. O mnie dla mnie. Dla spokoju ducha i spokojnej głowy. Przez wszystkie momenty, w których wątpiłam. I wszystkie słowa, które padały w naszej dyskusji. Wartościowej dyskusji. Za taniec intuicyjny, który jest dla mnie ukojeniem. Za przypominajki, które nie zawsze wcześniej wybrzmiały tak jak powinny. Za duet z Martą, który warto powtarzać. Za tyle rzeczy, które nie musiały zaistnieć. A są i to jest piękne!

Katarzyna Sawicka

Serdecznie polecam kursy medytacyjne od Arka - bardzo dobrze przekazana wiedza oraz zawsze jak ma się jakieś pytania czy wątpliwości Arkadiusz służy pomocą!

Agnieszka T. Rykaczewska

Medytacja - jak widać po serii Twoich postów - ma wiele korzyści. I jest dostępna dla każdego. Warto zaprosić ją do swojego życia! A kurs? Sprawdziłam osobiście i polecam z całego serca!

Małgorzata Obiedzińska

Z całego serca również polecam kursy medytacyjne Arka,dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Co miesiąc są prowadzone praktyki online i bardzo fajnie się zawsze po nich czuje.

WYBIERZ DOGODNY PAKIET:​

icons8-floating-guru-80

Doświadczam Medytacji

Cena regularna 66 zł

44
 • 2 Medytacje prowadzone
 • BONUS: Objaśnienia do medytacji
icons8-lotus-80

Medytacja Krok Po Kroku

Cena regularna 155 zł

111
 • 20 lekcji video
 • 4 techniki medytacji
 • 2 medytacje prowadzone
icons8-hand-holding-heart-80

Emocje i Miłość

Cena regularna 444 zł

244
 • 20 + 14 lekcji video
 • 4 + 9 technik medytacji
 • 2 + 4 medytacje prowadzone
 • Dodatkowe aktualizacje
 • BONUS 1 - konsultacja online
 • BONUS 2 - dostęp do zamkniętej grupy
 • BONUS 3 - dziennik medytacji
 • BONUS 4 - muzyka do medytacji

Zapraszam do odwiedzenia bloga o medytacji, gdzie znajdziesz wiele ciekawych artykułów na temat tej praktyki. Dowiesz się, jak włączyć medytację do swojego codziennego życia i czerpać z niej korzyści dla swojego zdrowia i samopoczucia.