Arek Piechowski

InShot_20220113_174659465Mam na imię Arek i od wielu lat fascynuję się tematyką rozwoju osobistego. Staram się go realizować przede wszystkim poprzez wsłuchiwanie się w głos własnej intuicji. Dzięki regularnej praktyce medytacji to możliwe. Chętnie pokażę Ci jak tego dokonać.

W swojej działalności pomagam innym w odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju, a także w odnalezieniu własnego celu i odważnym kroczeniu przez życie w zgodzie z głosem serca.

"Nigdy nie jest za późno, aby stać się tym, kim chciałeś być".

George Eliot

KONSULTACJE

ONLINE

 

Zacznij podróż ku prawdziwej i nieograniczonej wersji siebie!
Odkryj swój potencjał, uwolnij się od ograniczeń i znajdź drogę do szczęścia i spełnienia! 

Od wielu lat zajmuję się zgłębianiem swojej sfery duchowej i rozwojem osobistym. Wierzę, że każdy z nas ma nieograniczony potencjał do osiągnięcia harmonii, spełnienia i głębokiego zrozumienia swojego życia. Te konsultacje online są tutaj, by wspierać Cię na drodze do odkrywania najpiękniejszej wersji samego siebie.

konsultacje

 

Co możesz osiągnąć dzięki tym konsultacjom? W jakich obszarach mogę Ci pomóc?

Medytacja

Naucz się technik medytacyjnych, które pomogą Ci uspokoić umysł, zredukować stres i napięcie oraz nawiązać głęboki kontakt z własnym wnętrzem. Medytacja jest kluczem do zachowania równowagi w dynamicznym świecie.

Emocje

Poznaj swoje emocje i naucz się jak nimi zarządzać. Konsultacja pomoże Ci zrozumieć, że emocje są naturalną częścią życia, a umiejętne kierowanie nimi pozwoli Ci budować lepsze relacje zarówno z samym sobą, jak i z innymi.

Szczęście

Pragniesz poczuć prawdziwą radość i spełnienie? Razem odkryjemy, co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwy/a i jakie kroki podjąć, aby osiągnąć długotrwałe poczucie harmonii i satysfakcji.

Intuicja

Twoja intuicja jest niesamowitym narzędziem, które pomaga Ci podejmować trafne decyzje i kierować się właściwą ścieżką życia. Naucz się słuchać swojej wewnętrznej mądrości i zaufać swoim instynktom.

Szukanie sensu życia

Bycie zgodnym z własnym przeznaczeniem jest kluczem do pełni życia. Przyjrzymy się Twoim pragnieniom, wartościom i celom, aby pomóc Ci znaleźć sens i głębszy cel w codziennym istnieniu.

 

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji online?

Wygodna forma

Konsultacje odbywają się online, dzięki czemu możesz uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży, mogę Ci towarzyszyć.

Dopasowane do Ciebie

Rozumiem, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego te konsultacje są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, celów i preferencji.

Bezpieczna przestrzeń

Tworzę atmosferę zaufania i akceptacji, dzięki której możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i wyzwaniami.

Długofalowe efekty

Moim celem jest nie tylko krótkoterminowe poprawienie Twojego samopoczucia, ale przede wszystkim wyposażenie Cię w narzędzia, które będą miały pozytywny wpływ na dalsze etapy Twojego życia.

Rozpocznij podróż ku odkrywaniu najlepszej wersji siebie już teraz!

Daj sobie szansę na głębsze poznanie samego siebie, osiągnięcie spokoju umysłu i ducha oraz rozwinięcie swojego potencjału. Czekam na Ciebie!

Umów się na 45 - minutową konsultację

Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y na stronę z wyborem dogodnego terminu.
Na wszelki wypadek prześlę Ci również tę informację w mailu, gdybyś zdecydował/a się umówić w późniejszym terminie.

PAKIET 3 x 45 - minutowa konsultacja

Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y na stronę z wyborem dogodnego terminu.
Na wszelki wypadek prześlę Ci również tę informację w mailu, gdybyś zdecydował/a się umówić w późniejszym terminie.

PAKIET 5 x 45 - minutowa konsultacja

Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y na stronę z wyborem dogodnego terminu.
Na wszelki wypadek prześlę Ci również tę informację w mailu, gdybyś zdecydował/a się umówić w późniejszym terminie.

Opinie klientów:

Maria Cathy

Polecam sesje oddechowe u Arka. Jego doświadczenie medytacyjne pogłębia poczucie obecności i towarzyszenia klientowi w trakcie sesji oddechowych. Uważność, pewność siebie, spokój, ton głosu, dbanie o mój komfort i jasna komunikacja Arka spowodowały, że w bezpiecznej atmosferze mogłam otworzyć się na głębokie procesy i ze wzruszeniem spotkać się z samą sobą oraz nasycić się tym kontaktem. Po sesji czułam się niesamowicie spokojna i obecna w tu i teraz. Jeszcze raz bardzo dziękuję za cały proces. 🙏

Yoga Ruch Emocje Marta Strzelecka

Polecam Arka jako nauczyciela medytacji. Bardzo przystępnie, z pełnym zaangażowaniem wprowadzi Cię w świat medytacji i rozwoju osobistego. Arek po prostu „żyje” tymi tematami, chce uczyć, chce pomagać. Chce rzucać światło i nowe spojrzenie na różne aspekty życia. Robi to z pasją. Arek jest również osobą bardzo rzetelną, solidną i można na nim polegać. Jest profesjonalny. I wszystko co tworzy jest jakościowe. Więc jeśli się zastanawiasz nad współpracą z Arkiem: polecam!

Karolina Zwierzyńska

Chciałabym bardzo polecić kurs medytacji który prowadzi Arek. Przede wszystkim osobom które chciałyby zacząć medytować ale nie wiedzą w jaki sposób. Arek fajnie prowadzi lekcje w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Spotkałam na swojej drodze bardzo dużo osób, które prowadzą medytacje ale nikt tak jak Arek nie zaciekawił mnie medytacją i jej praktyką. Arek poprzez swoją szczerość i chęć dzielenia się z innymi swoją wiedzą sprawił, że zaczęłam medytować oraz interesować się nią bardziej. Moją intencją na ten rok było pokochanie siebie z przestrzeni serca. Dzięki medytacji i temu kursowi w końcu odkrywam na nowo siebie. Jestem na dobrej drodze do pokochania siebie. Medytacja sprawia, że mój umysł się wycisza, a tym samym świadomość dochodzi do głosu. Odrzuciłam prawdy innych, bo mam swoją i dzięki medytacji ją odkrywam. Odkryłam, czym jest dla mnie szczęście i jaka naprawdę jestem. Dodatkowo Arek jest bardzo szczerą osobą i odpowiada na każde pytanie w bardzo szybki sposób. Czuć, że jest dla swoich kursantów. Daje od siebie dużo więcej niż przewiduje kurs. Polecam z serducha profil jak i kursy Arka.

Karolina Fornal

Na Arka trafiłam przypadkowo już dobre osiem miesięcy temu. Zainteresowało mnie to, w jaki sposób mówi do ludzi, jakie kieruje do nich słowa, które stają się rzeczywistym wsparciem. Szukałam spokoju, jakiejś równowagi duchowej i tak zaczęła się naszą znajomość. wielokrotnie pisałam do Arka, pytałam o możliwości rozwoju, o sposób poszukiwania drogi dla siebie, o jego doświadczenia, on zawsze mi odpowiadał i robił to bardzo trafnie. W końcu zaczęłam nazywać go mentorem, bo uważam, że wiedza jaką posiada i umiejętność prowadzenia drugiego człowieka na drodze dialogu i rozwoju jest imponująca. Korzystałam także z kursu medytacji autorstwa Arka - Dużo wiedzy w bardzo przystępnej formie. A przede wszystkim to wiedza dająca rezultaty. Jeśli trafiłaś/ trafiłeś na jego konto, to miejsce, w którym z pewnością się odnajdziesz.

Asia Rogala

Podczas wyjazdu z Arkiem miałam okazję ćwiczyć medytacje. Prowadzona medytacja była bardzo przyjemna i pozwalała zajrzeć w głąb siebie. No i ten przeszywający głos.. Osiągnięcie błogostanu zaliczone. Uważam, że cały wyjazd był mega, ponieważ nie tylko była medytacja ale jak i również joga z inną trenerką, którą również bardzo polecam. Były także dodatkowe atrakcje, oczywiście nieobowiązkowe w postaci tańca intuicyjnego, kajaków oraz masażu. Najlepszy weekend! Z całego serca mega polecam dla osób, które chcą dać sobie prezent i zadbać o swoją duszę oraz ciało, bo kto zadba o nas lepiej jak my sami

Anna Jeleńska

Dziękuję Arek! To jest tak dużo i tak niewiele zarazem. O mnie dla mnie. Dla spokoju ducha i spokojnej głowy. Przez wszystkie momenty, w których wątpiłam. I wszystkie słowa, które padały w naszej dyskusji. Wartościowej dyskusji. Za taniec intuicyjny, który jest dla mnie ukojeniem. Za przypominajki, które nie zawsze wcześniej wybrzmiały tak jak powinny. Za duet z Martą, który warto powtarzać. Za tyle rzeczy, które nie musiały zaistnieć. A są i to jest piękne!

Katarzyna Sawicka

Serdecznie polecam kursy medytacyjne od Arka - bardzo dobrze przekazana wiedza oraz zawsze jak ma się jakieś pytania czy wątpliwości Arkadiusz służy pomocą!

Agnieszka T. Rykaczewska

Medytacja - jak widać po serii Twoich postów - ma wiele korzyści. I jest dostępna dla każdego. Warto zaprosić ją do swojego życia! A kurs? Sprawdziłam osobiście i polecam z całego serca!

Małgorzata Obiedzińska

Z całego serca również polecam kursy medytacyjne Arka,dzięki nim dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Co miesiąc są prowadzone praktyki online i bardzo fajnie się zawsze po nich czuje.