Jak odnaleźć

wewnętrzny spokój

i uwolnić się od stresu?

Medytacja pozwala odkryć tajemnicę życiowej równowagi.
Pokażę Ci jak w sprawdzony i skuteczny sposób to zrobić!

Jeśli obecnie NIE DOŚWIADCZASZ W ŻYCIU SPOKOJU, bo np.:

masz stresującą pracę,

❌ czujesz się zmeczona/y,

nie wysypiasz się,

❌ masz problemy w relacjach, 

❌ czujesz, że nie realizujesz się w życiu,

❌ podupadłaś/eś na zdrowiu, 

❌ Twoje życie jest chaotyczne…

…to wiedz, że doskonale Cię rozumiem!

Byłem w podobnym miejscu, mając przez bardzo długi czas wrażenie, że na raz dookoła wali się wszystko!

Ale nie musi tak być!

Dlatego chcę Ci dziś na tej stronie opowiedzieć…

JAK ZBUDOWAŁEM WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ BEZ UTRATY SWOJEJ TOŻSAMOŚCI?!

A teraz proszę zastanów się…

Jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdyby udało Ci się:

✔️ poprawić relacje z bliskimi osobami,

✔️ zwiększyć poziom koncentracji

✔️ poprawić jakość Twojej pracy,

✔️ zacząć myśleć bardziej przejrzyście, 

✔️ poprawić jakość Twojego snu?

Jakby to było móc budzić się każdego dnia bez lęku, w harmonii, spokoju i radości?

Co zyskasz, praktykując medytację?
redukcja stresu

Redukcja stresu, lęku i niepewności

Zauważysz wyraźny spadek poziomu stresu i lęku związanego z niepewnymi sytuacjami. Będziesz lepiej radzić sobie z trudnościami i bardziej klarownie myśleć.

emocje

Lepsze zrozumienie i kontrola nad emocjami

Zauważysz wyraźny spadek poziomu stresu i lęku związanego z niepewnymi sytuacjami. Będziesz lepiej radzić sobie z trudnościami i bardziej klarownie myśleć.

relacje

Poprawa jakości relacji interpersonalnych

Dzięki lepszemu zrozumieniu swoich emocji i umiejętności rozwiązywania konfliktów Twoje relacje staną się bardziej satysfakcjonujące i pełniejsze.

zdrowy sen

Poprawa jakości snu i wypoczynku

Twój sen stanie się bardziej spokojny, a wypoczynek bardziej regenerujący. Będziesz budzić się bardziej wypoczęta/y i gotowa/y na nowe wyzwania.

koncentracja

Zwiększona zdolność koncentracji

Rozwiniesz zdolność koncentracji, co wprost przekłada się na bardziej efektywne i produktywne podejście do osiągania swoich celów. Skupienie się na jednym zadaniu stanie się dużo prostsze.

kreatywność

Rozwinięcie kreatywności

Odkryjesz jak rozwijać twórcze myślenie i poszukiwać innowacyjnych rozwiązań. Dostaniesz narzędzie do generowania nowych pomysłów i skutecznego rozwiązywania problemów.

potrzeby

Lepsze zrozumienie własnych potrzeb

Rozwiniesz swoją samoświadomość, a także lepiej zrozumiesz siebie, Twoje wartości i potrzeby. Będziesz miał/a jasność co do tego, co naprawdę jest dla Ciebie ważne.

umysł

Trwałe pozytywne zmiany

Otrzymasz narzędzia do wprowadzania trwałych pozytywnych zmian w swoim życiu. Dzięki nim nauczysz się nowych nawyków myślowych i działania, które pozostaną z Tobą na stałe.

Co ode mnie otrzymasz?

Przygotowałem dla Ciebie kurs online, w którym krok po kroku nauczę Cię różnych technik medytacji, co pozwoli Ci na realną zmianę Twojego życia!

kurs medytacji

Kurs znajduje się na wygodnej i intuicyjnej platformie kursowej, która ułatwia Twoją naukę i motywuje do odkrywania medytacji krok po kroku.

Przez platformę możesz bardzo łatwo zadać mi pytanie do każdej lekcji kursu. Żadnego pytania nie pozostawiam bez odpowiedzi!

Wartość kursu: 155 zł

Aktualna cena: 47 zł

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47 zł

Oferta ograniczona ilościowo!

Pozostała ilość pakietów promocyjnych:

Gdy promocyjne pakiety zostaną sprzedane, cena wzrośnie!

⬇️Ale to jeszcze nie wszystko!⬇️

Na tej stronie mam dla Ciebie dodatkowo coś wyjątkowego!

W procesie zmiany Twojego życia będą Cię wspierały następujące
BONUSY:

kurs medytacji

BONUS #1 - 2 medytacje prowadzone

Przygotowane autorskie medytacje prowadzone w wersji video oraz audio (wersja audio mp3 do pobrania na Twoje urządzenie), po to, by jeszcze łatwiej było Ci uczyć się medytacji.

wartość: 33 zł - na tej stronie otrzymujesz w prezencie
emocje

BONUS #2 - dodatek o emocjach

W tym dodatku opisałem najbardziej typowy podział emocji wraz z ich charakterystycznymi cechami. Dzięki temu łatwiej będziesz rozpoznać swoje emocje, co jest pierwszym krokiem do regulacji swoich stanów wewnętrznych.

wartość: 9 zł - na tej stronie otrzymujesz w prezencie

Wartość kursu: 155 zł

Wartość bonusów: 42 zł

Wartość całego pakietu: 197 zł

Aktualna cena: 47 zł

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47 zł

Oferta ograniczona ilościowo!

Pozostała ilość pakietów promocyjnych:

Gdy promocyjne pakiety zostaną sprzedane, cena wzrośnie!

Ten kurs będzie idealny:

Dla osób początkujących ✔️

Kurs oferuje łagodne wprowadzenie, jasne instrukcje i wsparcie dla tych, którzy dopiero zaczynają odkrywać korzyści medytacji.

Dla osób, które już medytowały ✔️

Często zgłaszają się do mnie ludzie, którzy już mają swój pierwszy kontakt z medytacją, ale nie udało im się wykształcić nawyku. W tym kursie zastosowałem skuteczną metodę "krok po kroku" opartą na technikach budowania nawyków.

Dla zapracowanych profesjonalistów ✔️

Osoby o zabieganym trybie życia często szukają skutecznych technik relaksacyjnych. Kurs oferuje również propozycje krótkich sesji medytacyjnych, które można łatwo wpleść w intensywny grafik, pomagając w odprężeniu i utrzymaniu równowagi.

Dla osób z wysokim poziomem stresu ✔️

Doskonały dla tych, którzy doświadczają codziennego stresu i potrzebują skutecznych narzędzi radzenia sobie z nim. Kurs skupia się na technikach redukcji stresu i budowaniu odporności psychicznej.

Dla miłośników zdrowego stylu życia ✔️

Stworzony z myślą o osobach dbających o holistyczne podejście do zdrowia. Kurs medytacji jest idealną okazją do włączenia praktyki mindfulness w codzienne życie, wspierając równowagę psychiczną i fizyczną.

Dla osób mających problemy ze snem ✔️

Kurs zawiera specjalne sesje medytacyjne, które pomagają w relaksacji przed snem i poprawiają jakość snu.

Dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu ✔️

Medytacja w żadnym wypadku nie jest zarezerwowana tylko dla jakiejś grupy ludzi. Jest bezpiecznym i skutecznym narzędziem, używanym powszechnie. Każdy może się jej nauczyć i znacząco poprawić komfort swojego życia.

Sprawdź opinie o kursie:

kurs medytacji
kurs medytacji
kurs medytacji

GWARANCJA SATYSFAKCJI

gwarancja

30 dni na zwrot

Jestem przekonany o wysokiej wartości tego kursu, dlatego udzielam Ci 100% gwarancji satysfakcji i biorę całe ryzyko na siebie. 

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj mi o tym znać, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Nie musisz nawet podawać przyczyny.

Po prostu sprawdź teraz,
póki trwa promocja,
a zdecyduj później!

Chcesz zmienić swoje życie na zdecydowanie lepsze?

Jeśli TAK, to jesteś w dobrym miejscu! Zapraszam Cię do dołączenia do grona osób, które wzięły sprawy w swoje ręce i zmieniły życie na pełne radości, satysfakcji, szczęścia i spełnienia!

Chciałbym podzielić się z Tobą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, pokazać Ci różne metody medytacji, byś mogła/mógł odkryć własny potencjał oraz osiągnąć spokój umysłu i życiową równowagę.

Nie jest to żaden magiczny sposób! 

To doskonale przebadana i potwierdzona naukowo metoda!

Nie ma w tym żadnej magii i nie obiecuję Ci, że wszystko wydarzy się samo.
Pokażę Ci za to bardzo skuteczne sposoby, by dzięki medytacji, krok po kroku zmieniać swoje życie na lepsze.

Powszechnie przyjmuje się, że medytacja zapewnia wiele korzyści zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.
Wyniki coraz liczniejszych badań naukowych dowodzą, że może być ona bardzo skutecznym narzędziem rozwojowym i terapeutycznym.

Skuteczność medytacji badano m.in. pod kątem redukcji poziomu stresu (1), w terapii uzależnień (2), depresji (3) i zmian w budowie i funkcjonowaniu układu nerwowego (4). 
Badania te dowodzą, że włączenie medytacji do codziennej rutyny przynosi bardzo dobre efekty.

(1) Rausch S., Gramling S., Auerbach S., 2006, Effects of a single session of large-group meditation and progressive muscle relaxation training on stress reduction, reactivity and recovery.
(2) Bowen S., Witkiewitz K., Dillworth T., Chawla N., Simplson T., Ostafin. B i in., 2006, Mindfulness meditation and substance use in an incarcerated population.
(3) Ma H.S., Teasdale J.D., 2004, Mindfulness-based cognitive therapy for depression replication and exploration of differential relapse prevention effects.
(4) Cahn R.B., Polich J., 2006, Meditation states and traits: EEG, ERP and neuroimaging studies.

Dlaczego możesz mi wierzyć?

o mnie

Nazywam się Arek Piechowski. Tematyką rozwoju osobistego zainteresowałem się kilka lat temu, gdy sam przechodziłem przez trudny okres w swoim życiu związany z odczuwaniem bardzo intensywnych i nieprzyjemnych emocji wynikających z nieudanej relacji partnerskiej i poczucia niespełnienia na ścieżce zawodowej.

To samo, co kiedyś było dla mnie wyzwaniem, dzisiaj jest moją pasją i życiową misją. Dzięki mojej własnej transformacji jestem w stanie zrozumieć Twoje obawy i wątpliwości.

Moje podejście jest oparte na konkretnych rozwiązaniach, dostarczając praktycznych wskazówek, które możesz wdrożyć w swoim życiu. Skoro w moim życiu zadziałały, to zadziałają również w Twoim.

Kiedyś bałem się wyjść do ludzi, a dziś z powodzeniem prowadzę warsztaty związane z rozwojem osobistym i medytacją, organizuję eventy z tańcem intuicyjnym.

Jestem twórcą kursu medytacji online, z którego korzysta wiele osób, zmieniając swoje życie na lepsze, prowadzę profile w social mediach, które obserwują tysiące ludzi, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspirując do zmian.

Zaufały mi…

Na początku 2023 r. zostałem zaproszony do współpracy przy dużym projekcie “Kobieta bez granic”, którego pomysłodawczyniami są Sylwia Bomba i Natalia Jakuła.

Platforma “Kobieta bez granic” to miejsce dla kobiet, które pragną zmian w swoim życiu. Twórczynie platformy wierzą, że każda kobieta jest silna i zasługuje na to, co najlepsze. Podzielam ich zdanie!

Dla platformy “Kobieta bez granic” nagrałem wspólnie z Natalią i Sylwią mini kurs medytacji, w którym podzieliłem się m.in. wskazówkami: jak zacząć medytować i co może nam dać medytacja. Opowiedziałem o swoich sposobach na świadome, szczęśliwe i spełnione życie.

W projekcie wzięły udział również takie osoby jak: Dorota Gardias (dziennikarka) czy Iwona Guzowska (mistrzyni świata w kickboxingu).

Dzięki udziałowi w tym projekcie mogłem dotrzeć ze swoim przekazem do setek kobiet i propagować medytację, jako sposób na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i radzenie sobie ze stresem oraz trudnymi emocjami.

zaufały mi

Kolejne opinie o kursie:

kurs medytacji
kurs medytacji
kurs medytacji

AKTUALNIE TRWA PROMOCJA!

 
Ale nie dam Ci gwarancji, że jak wejdziesz na tę stronę ponownie, to cena nie wzrośnie dwukrotnie!

Wartość kursu + bonusów: 197 zł

Aktualna cena: 47 zł

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47 zł

Oferta ograniczona ilościowo!

Pozostała ilość pakietów promocyjnych:

Jak zbudowany jest kurs?

MODUŁ 0 - część teoretyczna kursu
kurs medytacji

W tym module znajduje się niezbędna wiedza teoretyczna na temat medytacji. Istotne jest, by zanim zaczniesz korzystać z dobrodziejstw, które daje medytacja, zapoznać się z tym, czym medytacja w ogóle jest.

7 LEKCJI
MODUŁ 1 - wprowadzenie do praktyki
kurs medytacji

W tym module dzielę się najważniejszymi wskazówkami, które pozwolą Ci dobrze przygotować się do praktykowania medytacji, a także umożliwią bezproblemowy początek Twojej przygody z medytacją.

3 LEKCJE
MODUŁ 2 - podstawowe metody medytacji
kurs medytacji

W tym module poznasz podstawowe metody medytacji. Pozwolą Ci one na wykształcenie w Tobie nawyku codziennej medytacji i stopniowo wprowadzą Cię w kolejne metody medytacji.

5 LEKCJI
MODUŁ 3 - uważność (mindfulness)
kurs medytacji

W tym module poznasz metody medytacji oparte na uważności (mindfulness). Dzięki tym metodom możliwy będzie lepszy kontakt z Twoim ciałem, a także rozpoczęcie pracy z własnymi emocjami.

5 LEKCJI

Dlaczego się tym dzielę:

Moje początki nie były łatwe. Wiem, z czym mierzą się osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z medytacją.

Stacjonarne kursy medytacji potrafią kosztować sporo, ceny zaczynają się od kilkuset złotych wzwyż. 

Dlatego postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem medytacyjnym poprzez wygodną platformę kursową.

Dzięki temu kurs mogę zaproponować w cenie zbliżonej do jednego wyjścia do kawiarni.

ZALETY KURSU MEDYTACJI ONLINE:

icons8-floating-guru-80
Wartość kursu z bonusami: 197 zł

Aktualna cena:

47
 • 20 lekcji video na platformie
 • 4 różne techniki medytacji
 • niezbędna wiedza bez lania wody
 • dostęp na rok od razu po opłaceniu
 • gw. satysfakcji - 30 dni na zwrot
 • 2 medytacje do pobrania
 • dodatek o emocjach w PDF

Zacznij nowy rozdział Twojego życia dzięki medytacji!

Niczym nie ryzykujesz! Możesz jedynie zyskać!

Fakty na temat medytacji:

Badania prowadzone nad ludzkim mózgiem obaliły wcześniejsze tezy, że mózg uzyskuje swoje ostateczne parametry, zanim człowiek osiągnie dorosłość.

Wielokrotnie wykazano, że nawet u dorosłych ludzi mózg jest zdolny do tworzenia nowych komórek i połączeń. To zjawisko nazywane jest neuroplastycznością.

Medytacja wzmacnia między innymi te części mózgu, które odpowiedzialne są za rozwiązywanie problemów, dobre samopoczucie czy poprawę koncentracji.

Ćwiczenie uważności zwiększa również zdolności uczenia się i przetwarzania informacji.

KORZYŚCI DLA ZDROWIA FIZYCZNEGO

 •  regeneracja organizmu, 
 •  zwiększona odporność na ból,
 • lepsza jakość snu,
 • przyspieszony metabolizm,
 • stabilizacja ciśnienia krwi,
 • regulacja gospodarki hormonalnej,
 • łagodzenie stresu.

KORZYŚCI DLA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

 • łagodzenie stanów lękowych i niepokoju,
 • poprawa samopoczucia i nastroju,
 • poprawa koncentracji,
 • poprawa pamięci,
 • zwiększenie samoakceptacji oraz świadomości,
 • poprawa odporności psychicznej,
 • poprawa życia seksualnego,

To oczywiście nie wszystkie korzyści płynące z praktykowania medytacji. Skupiłem się tylko na tych najważniejszych!

W kursie dokładnie wyjaśniam jaki rodzaj medytacji wpływa na poszczególne zmiany.

Jest to wiedza, której zdecydowanie brakuje w bezpłatnych treściach w internecie.

kurs medytacji

AKTUALNIE TRWA PROMOCJA! 

To może być jedna z ostatnich okazji, by kupić cały pakiet w tak niskiej cenie!

Wartość kursu + bonusów: 197 zł

Aktualna cena: 47 zł

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47 zł

Oferta ograniczona ilościowo!

Pozostała ilość pakietów promocyjnych:

Najczęściej pojawiające się pytania:

Kurs nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Nauka medytacji może się odbywać w warunkach domowych bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi czy sprzętu.

Dostęp do platformy otrzymasz od razu po zakupie kursu. Wszystkie informacje potrzebne do logowania otrzymasz drogą mailową na adres podany w trakcie zamówienia.

Otrzymasz dostęp na 12 miesięcy. Jest to czas wystarczający do tego, by swobodnie przyswoić cały materiał, także nie musisz się spieszyć. Jeśli z jakiegoś powodu nie zdążysz, po 12 miesiącach będzie możliwość przedłużenia dostępu na bardzo preferencyjnych warunkach.

Zauważyłem, że wiele osób zniechęca się do medytacji, ponieważ kursy stacjonarne są bardzo drogie (od kilkuset zł w górę). Forma szkolenia online jest równie skuteczna, a do tego dużo tańsza. Obecna cena obowiązuje tylko teraz i tylko na tej stronie.

Zapewniam Cię również, że jest to pełnowartościowy produkt!

Oczywiście! Daję Ci 30 dni na decyzję. Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań zwrócę Ci poniesione koszty!

Medytacja jest doskonale przebadana, bezpieczna i praktycznie nie ma żadnych przeciwwskazań do jej praktykowania. Jeśli jednak cierpisz na jakiekolwiek zaburzenia natury psychicznej, możesz skonsultować się ze swoim lekarzem.

Oczywiście. W formularzu zamówienia możesz zaznaczyć opcję wystawienia Faktury VAT.

© 2024  ArekPiechowski.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone.

kurs medytacji